- 35%

35% попуст на фотелја масажер комфорт од Супер Орто

47400 ден.

30900 ден.

Преостанато време

 • Јадранска Магистрала бр. 71Б (Визбегово)

  Одведи ме таму

  070215994

  info@superortho.com.mk

Добивате

Фотелја масажер комфорт

 • Гаранција: 1 година
 • Достапна боја: црна

Опис

Фотелја со која може да се препуштите на терапевтската масажа која ќе намали напнатоста, притисокот и болката во мускулите. Масажните ролери го опфаќаат грбот и вратот додека во делот кај нозете, рацете и седечкиот дел има воздушни перничиња кои нежно Ве притискаат и овозможуваат пријатно чувство и ја подобруваат циркулацијата низ целото тело. Наслонот на грбот се прилагодува механички во положбата која најмногу Ви одговара.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од продавницата на Super Ortho (С.Ц Борис Трајковски, од страна на лизгалиштето, од пон. - пет. од 09:00 до 20:00 часот, тел. 02/30 95 002) или пак да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 07.12.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.