Масажа и опуштање! 45% попуст на 10 минути користење на фотеља за масажа од Магични раце во вредност од 180 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

Вредност

180 ден.

Попуст

45%

Заштеда

81 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • ул. Леринска бр. 73, Козле

  Одведи ме таму

  078 308 091

Добивате

Масажа во траење од 10 минути на фотеља за масажа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2022 до 25.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.