До 35% попуст на фото камен слика во големина по избор од Зарт уметност и дизајн

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

700 ден.

Попуст

35%

Заштеда

250 ден.

Купени: 1

 • ул. Ташко Караџа бр.12

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Добивате

Фото камен во големина по избор:

 • 10x15cm 550 ден. 380 ден.
 • 15x15cm 600 ден. 400 ден.
 • 15x20cm 650 ден. 450 ден.
 • 12x22cm 700 ден. 490 ден.
 • Срце 15x15см 700 ден. 450 ден.
 • Круг 15cm 500 ден. 350 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 13.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Задолжителна е претходна резервација.

Опис

Зарт е компанија од областа на применетата уметност која се занимава со 3д моделирање, печатење и цртање на најразновидни материјали.
Уникатен бизнис, единствен на пазарот во Македонија со визија да се прошири вон границите.
Зарт нуди нови производи кои не постојат на пазарот и со тоа ја истакнува својата атрактивност. Производите и услугите кои ги нуди секојдневно се усовршуваат и иновираат со цел да бидат секогаш актуелни на пазарот.
Зарт е целосно ориентирана кон потребите на клиентите.

Услуги кои ги нуди Зарт се:

 • цртање со повеќе техники
 • 3д моделирање со повеќе видови материјали
 • производи, фонтани за внатрешна декорација
 • ѕидна декорација
 • скулптури
 • печатење на текстил, акуминиум, керамика, хартија, стакло и друго.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.