Бидете креативни! 98% попуст на online курс за Creative Photography Masterclass од Lead Academy во вредност од 25 978 ден. (419 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

25978 ден.

Попуст

98%

Заштеда

25544 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Оnline курс за Creative Photography Masterclass од Lead Academy

 • Број на лекции: 281
 • Времетраење на курсот: 19 часа и 34 минути, распоредени во 281 лекции

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2020 до 20.11.2020
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По успешно завршување на курсот, ќе имате право да добиете потврден сертификат како доказ за вашата нова квалификација. Ова значи дека можете да ја потврдите вашата квалификација преку веб-страната на Lead Academy. Сертификатот може да се добие во PDF верзија по цена од 10 € , или за да добиете сертификат за печатена копија е 29 €.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на info@lead-academy.org

Опис

Со овој курс за креативно фотографирање ќе стекнете солидна основа да станете самоуверен и креативен фотограф и да развивате понапредни вештини.

Овој сеопфатен курс е совршен начин да ја започнете вашата кариера во областа на креативната фотографија. Овој акредитиран курс ќе ви даде конкурентна предност во вашата кариера.

Како еден од водечките даватели на курсеви и најпознатите специјалисти за е-учење преку Интернет, ние сме посветени на тоа да ви го дадеме најдоброто можно образование. Овој курс е креиран од стручни лица во индустријата, за да ви овозможи да учите брзо и ефикасно.

 • Зголемете го вашето знаење за фотографија и креативноста
 • Научете со курс што е дизајниран од страна на професионалци во индустријата.
 • Заштедете пари и време
 • Имајте пристап до професор кога и да имате потреба
 • Па, за што размислувате! Започнете да ги добивате придобивките со запишување денес!
 • Зошто да изберете водечка академија:
 • Животен пристап
 • Висококвалитетни материјали за студирање за е-учење и прашања и задачи на Интернет
 • Глобално призната квалификација- со соодветна доплата
 • Ефективни рамки за проценка и инстант повратни информации
 • Без фиксни распореди
 • 24/7 поддршка на клиентите преку е-пошта
 • Достапно за студентите насекаде во светот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.