96% попуст на онлајн курс Professional Photography Masterclass од John Academy во вредност од 21 204 ден по цена од 930 ден.

Вредност

21204 ден.

Попуст

96%

Заштеда

20274 ден.

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс по фотографија

* Повеќе информации за содржината на курсот може да најдете на следниот ЛИНК

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Учењето на различни јазици е корисна вештина посебно кога станува збор за шпанскиот јазик кој е четвртиот најкористен јазик во светот. Доколку сакате да станете експерт по шпански јазик погледнете го нашиот курс по шпански јазик за пчетници. Ке ви помогне во вашата цел за перфектно разбирање на јазикот. 

Курсот е дизајниран со специјални методи кои ке ве насочат за целосно совладување на шпанскиот јазик. Курсот вклучува речник, шпанска граматика и различни техники за составување на реченици.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.