Зачувајте ги вашите посебни моменти! 53% попуст на двочасовно фотографирање родендени и крштевања од Different Photography

Вредност

3200 ден.

Попуст

53%

Заштеда

1701 ден.

Добивате

Двочасовно фотографирање родендени и крштевања

*Вклучени се минимум 100 обработени фотографии во фул резолуција

*Праќањето на сликите ќе биде со wetransfer.com

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.05.2019 до 30.07.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да резервирате.
  • За фотографирање подолго од два часа, се доплаќа директно, во договор со фотографот.

Опис

Нека вашите најубави моменти бидат засекогаш запаметени!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.