Kids Week! 67% попуст на пакет за фотографирање на детски роденден (професионална фотосесија на славеникот + фотографирање на роденденот + покани + DVD + обработка на фотографиите) од City Plus Photo во вредност од 3500 ден. по цена од 1299 ден.

Вредност

3500 ден.

Попуст

63%

Заштеда

2201 ден.

Купени: 2

 • Јани Лукровски бр.6 лок.21

  Одведи ме таму

  075 297 079

  cityplusfoto@hotmail.com

Добивате

Пакет за фотографирање на детски роденден:

 • Фотографирање на целиот роденден
 • Фото сесија на славеникот
 • Покани за роденденот со ликот на славеникот
 • Обработка на сите избрани фотографии
 • Фото албум за сите избрани фотографии
 • Слајд шоу направено од сите фотографии на роденденот
 • Kомплетна компјутерска монтажа
 • Омот со ликот на славеникот
 • 2 постер фотографии по желба (20х30cm)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 01.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна e резервација на термин

Опис

Искористете ја оваа можност за да имате убави спомени од роденденот на вашите најмили + професионални фотографии и фотосесија на славеникот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.