Зачувајте ги вашите посебни моменти! До 50% попуст фотографирање на настан по избор или роденденска фотосесија со Photography of Vera

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

34%

Заштеда

510 ден.

Купени: 2

 • Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070608811

Добивате

Опции на понудата:

Фотографирање крштевка (30 минути до 1 час) 1,500 ден. 990 ден.
Фотографирање на роденденска забава (2 часа) 2,000 ден. 1,300 ден.
Роденденска фотосесија на славеникот (1 час) 3,000 ден. 1,490 ден.

*Сликите се префрлаат преку усб или wetransfer

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2019 до 30.04.2020
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да направите предрезервација на посакуваниот термин.
  По купување на купонот, испратете го купонот и вашите контакт податоци за да ја потврдите резервацијата.
  Доколку купонот не се искористи во резервираниот термин, истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани
  За подолго фотографирање, се доплаќа директно, во договор со фотографот.

Опис

Најубавите моменти нека бидат запаметени засекогаш! Ова е одлична прилика за вашиот специјален ден да има професионална фотосесија.

За компанијата

Компанијата "Photography of Vera" е во сопственост на Вера - уметник и творец во областа на уметноста.

Компанијата се занимава со дизајн на визит карти, флаери, брошури, како и фотографирања на разни настани: свадби, крштевања, родендени и други.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.