Најубави моменти за паметење! До 58% попуст на фотографирање настан по избор од Photostation

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1510 ден.

Купени: 2

 • Булевар Партизански Одреди 21/5, Скопје

  Одведи ме таму

  070 399 775

  stanicafoto@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Крштевка (30 мин-1 час) + фамилијарно фотографирање (30 мин.) 3,000 ден. 1,490 ден.
Роденденска забава (2 часа) + фотосесија на славеникот (30 мин.) 4,500 ден. 1,900 ден.

*Фотографиите ги добивате едитирани во оригинална резолуција

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.11.2019 до 31.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Најубавите моменти нека бидат запаметени засекогаш! Ова е одлична прилика за вашиот специјален ден да има професионална фотосесија. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.