50% попуст на фотографирање на настан по избор или роденденска фотосесија со Photography of Vera

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

501 ден.

Купени: 2

Добивате

Опции на понудата:

Фотографирање крштевка (30 минути до 1 час) 1,000 ден. 499 ден.
Фотографирање на роденденска забава (2 часа) 2,000 ден. 999 ден.
Роденденска фотосесија на славеникот (1 час) 2,000 ден. 999 ден.

*Сликите се префрлаат преку усб или wetransfer

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2019 до 18.05.2019
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да направите предрезервација на посакуваниот термин.
  По купување на купонот, испратете го купонот и вашите контакт податоци за да ја потврдите резервацијата.
  Доколку купонот не се искористи во резервираниот термин, истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани
  За подолго фотографирање, се доплаќа директно, во договор со фотографот.
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Најубавите моменти нека бидат запаметени засекогаш! Ова е одлична прилика за вашиот специјален ден да има професионална фотосесија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.