Зачувај момент! До 67% попуст на фотографирање на настан по избор или роденденска фотосесија со Photography of Vera

Цена од

800 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

33%

Заштеда

400 ден.

Купени: 13

 • Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070608811

Добивате

Опции на понудата:

Фотографирање крштевка (30 минути до 1 час) 1,200 ден. 800 ден.
Фотографирање на роденденска забава (2 часа) 2,000 ден. 1,300 ден.
Роденденска фотосесија на славеникот (1 час) 3,000 ден. 1,000 ден.

*Сликите се префрлаат преку усб или wetransfer

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.06.2019 до 15.10.2019
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да направите предрезервација на посакуваниот термин.
  По купување на купонот, испратете го купонот и вашите контакт податоци за да ја потврдите резервацијата.
  Доколку купонот не се искористи во резервираниот термин, истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани
  За подолго фотографирање, се доплаќа директно, во договор со фотографот.

Опис

Најубавите моменти нека бидат запаметени засекогаш! Ова е одлична прилика за вашиот специјален ден да има професионална фотосесија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.