53% попуст на пакет за фотографирање на вашата свадба (снимање во Full HD + фотографирање + Love storie + фотосесија + покани + DVD + декорација на невестинска маса ) од City Plus Photo во вредност од 15 000 ден. по цена од 6999 ден.

Цена

6999 ден.

Вредност

15000 ден.

Попуст

53%

Заштеда

8001 ден.

 • Јани Лукровски бр.6 лок.21

  Одведи ме таму

  075 297 079

  cityplusfoto@hotmail.com

Добивате

Пакет за фотографирање на вашата свадба:

 • Снимање на целата свадбена веселба во FULL HD резолуција
 • Фотографирање на целата свадбена веселба со двајца фотографи
 • Снимање на Love story со комплетна режија
 • Фото сесија на место по избор на младите
 • Уникатно рачно изработени покани во неограничен број
 • Бонови за вечера со иницијали на младите
 • Свадбен фото албум за сите избрани фотографии
 • 3 постер фотографии со димензии 20 х 30cm по избор
 • 2 комплета DVD со целосна компјутерска монтажа
 • Декорација на нвестинска маса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.04.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација на термин

Опис

Искористете ја оваа можност за да имате убави спомени од вашата свадбена прослава или прославата на вашите најмили + професионални фотографии и фотосесија на славениците.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.