Овековечете ја вашата свадбена свеченост! 59% попуст на целодневна професионална фотосесија за свадба од Сони Видео Продукција во вредност од 12 000 ден. по цена од 4900 ден.

Цена

4900 ден.

Вредност

12000 ден.

Попуст

59%

Заштеда

7100 ден.

 • Бул. АВНОЈ 116-16, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  078 678 941 070 708 059

  zarko.ajdukovik@mail.com

Добивате

 • Целодневна професионална фотосесија за вашата свадба на локација по ваша желба
 • Професионално сликање со фото камера и комплетна фото продукција - 500 дигитални слики со најсовремена резолуција
 • Професионално снимање со видео камера и комплетна видео продукција - 4K ULTRA HD видео со времетраење од 2.5 до 5 часа
 • 2 комплета DVD И USB 32GB со 500 дигитални слики и 2.5 часа 4K ULTRA HD видео
 • 1 портрет слика со младоженците во формат 20/30

*Покани за свадба за гостите се изработуваат по претходна нарачка и дополнително се наплаќаат по цена од 50 ден.

*Експрес слики за гостите во формат 13/18 и 15/20 дополнително се наплаќаат директно од гостите по цена од 150 ден.

*За снимање на свадби надвор од Скопје дополнително се наплаќаат патните трошкови и сместувањето по реални цени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.10.2019 до 15.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот задолжително контактирајте го фотографот за да се информирате за слободни термини и да направите предрезервација на посакуваниот термин.
 • По купување на купонот, испратете го купонот и вашите контакт податоци за да ја потврдите резервацијата.
 • Доколку купонот не се искористи во резервираниот термин, истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани
 • Покани за свадба за гостите се изработуваат по претходна нарачка и дополнително се наплаќаат по цена од 50 ден.
 • Експрес слики за гостите во формат 13/18 и 15/20 дополнително се наплаќаат директно од гостите по цена од 150 ден.
 • За снимање на свадби надвор од Скопје дополнително се наплаќаат патните трошкови и сместувањето по реални цени

Опис

За сите ваши убави моменти да бидат засекогаш запаметни и да останат засекогаш во вашите сеќавања - Една слика вреди илјада зборови!
Друштво за трговија и услуги “СОНИ ВИДЕО ПРОДУКЦИЈА” ДООЕЛ Скопје нуди најквалитетни производи и најпрофесионални услуги, со примена на најмодерни и најсофистицирани фото апарати, видео камери и целокупна останата опрема, како и примена на  најразвиена, високо технолошка информатичка технологија. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.