67% попуст на професионална фотосесија: фотографирање на роденден (100 фотографии, фотосесија на славеникот и роденденот) или фотосесија за двајца (30 фотографии) од Т3 Фотографија во вредност од 3000 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

67% попуст на професионална фотосесија: фотографирање на роденден (100 фотографии, фотосесија на славеникот и роденденот) или фотосесија за двајца (30 фотографии) од Т3 Фотографија во вредност од 3000 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,000 ден.

Попуст

67%

Заштеда

2,010 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 5

 • Булевар Партизански Одреди 64а,/2-20 Скопје

 • 076 664 662

 • hristolovacev@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Пакет по избор:

Професионално фотографирање на роденден (во времетраење од макс. 2 часа)

 • 100 дигитални фотографии 
 • основна дигитална обработка на сите фотографии
 • приватна фотосесија на славеникот 
 • фотографирање на роденденот или

Фотосесија за двајца (во времетраење од макс. 1 час)

 • 30 дигитални фотографии
 • основна дигитална обработка на сите фотографии

*Фотографирањето се одвива во Скопје на локација по Ваш избор 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2018 до 31.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За секој дополнителен час фотографирање се доплаќа 600 ден.
 • Купонот важи само за настани/фотосесии во Скопје
 • Пред купување на купонот задолжителна е резервација на термин на телефон 076 664 662

Опис

Т3 фотографија Ви нуди посебна можност да ги зачувате вашите спомени. Нашиот професионален млад тим со искуство од меѓународниот пазар Ви нуди креативна фотографија, сликање на настани, родендени, кршевки, прослави и приватни фотосесии на локација по Ваш избор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.