Лето во Банско! 64% попуст на ноќевање на база All Inclusive Light за едно лице + користење на базен со топла вода во Hotel Four Leaf Clover - Банско во вредност од 2480 ден. (40 eur) по цена од 899 ден. (14.5 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Лето во Банско! 64% попуст на ноќевање на база All Inclusive Light за едно лице + користење на базен со топла вода во Hotel Four Leaf Clover - Банско во вредност од 2480 ден. (40 eur) по цена од 899 ден. (14.5 eur)

Цена

899 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,480 ден.

Попуст

64%

Заштеда

1,581 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 24

 • St. Yavor, 18 Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • 00359 749 545 54, 00359 893 395 153

 • reservation@fourleafclover-bansko.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 1 ноќевање на база All Inclusive Light пакет
 • Бесплатно користење на базен со топла вода (27 - 29 C)
 • Паркинг и интернет
 • Tуристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.07.2017 до 31.08.2017
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За деца до 5 години е бесплатно.
 • За деца над од 5 до 12 години се доплаќа 8 евра од ноќевање на база All Inclusive директно на рецепцијата од хотелот.
 • За трето возрасно лице потребен е купон.
 • Задолжително приложување на отпечатен ваучер на рецепција при пристигнувањето во хотелот.
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • За користење на сауна потребна е доплата директно во хотелот
 • За закуп на соба потребен е престој на минимум 2 лица.
 • Потребно е да се чекирате во хотелот по 14:00 часот
 • Базенот работи од 10:00 до 18:00 часот
 • Напомена: Доколку има помалку од 20 луѓе, служењето е од мени.

Опис

All Inclusive Light пакетот вклучува:

 • Појадок од 08:00 до 09:30 часот на блок маса или сет мени
 • Ручек од 12:00 до 13:30 часот 
 • Попладневна ужина од 15:00 до 16:00 часот (слатки, безалкохолни напитоци, кафе и чај)
 • Вечера од 19:00 до 20:30 часот (неограничено количество бугарска ракија, наливно црвено и бело вино)

Four Leaf Clover Apartments се сместени на тивка локација во Банско, на 900 метри од гондолата. Апартманите се со прекрасен поглед на Пирин, Рила и Родопите. Во ресторанскиот дел на хотелот можете да вкусите регионални и интернационални порции. Апартманите имаат целосно опремена кујна, кабелска телевизија, приватна бања со туш. Кујната вклучува и машина за садови. Хотелот располага со сауна и топла бања, како и со внатрешен базен достапен за сите гости. Бесплатен паркинг. Достапна е и собна послуга, како и превоз до аеродром, на барање на гостите, со доплата. 

Сауната во хотелот работи од 10 до 12 часот и од 15 до 18 часот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ