11 ја следат оваа компанија


„FREE“ лосион за тело

1025 ден.

Шифра:

00635
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

„FREE“ лосионот за тело ја враќа еластичноста и убавиот изглед на вашата кожа. Првокласните растителни состојки на хранат, ја заштитуваат кожата и ѝ помагаат за воспоставување рамномерно ниво на влага и маснотија. Неутралната pH вредност помага во обновување и одржување на киселиот заштитен слој на кожата зајакнувајќи ја нејзината отпорност кон негативните надворешни влијанија.

Употреба: Се нанесува на телото по секое туширање.

Количина: 200ml

ЛОГОНА „FREE“ – нежна грижа за многу чувствителна кожа

 • Под влијание на негативните фактори како што се температурните промени, стресот или несоодветната нега, многу чувствителна кожа реагира многу посериозно. Со FREE, ЛОГОНА разви палета на производи специјално наменети за многу чувствителна, иритирана и кожа склона на алергии.

 • ЛОГОНА FREE производите содржат само најблаги природни состојки кои ѝ помагаат на чувствителната кожа да ја врати рамнотежата и здравиот изглед. Тие ја штитат и го зајакнуваат нејзиниот хидролипиден слој кој претставува прва одбранбена линија против негативните влијанија на надворешната средина.

 • ЛОГОНА FREE производите исто така се идеални за употреба за време на хомеопатски третман.
 • Темелни дерматолошки испитувања го пратеа секој чекор во развојот на ЛОГОНА FREE производите. Секој производ има сертификат DAAB (германско здружение за алергија и астма).

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.