92% попуст на онлајн курс: Simple French Grammar со ниво по избор + Е-сертификат од Course Central во вредност од 9300 ден. (150 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена од

744 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9300 ден.

Попуст

92%

Заштеда

8556 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

Simple French Grammar (Part I) 9,300 ден. 744 ден.
Simple French Grammar (Part II) 9,300 ден. 744 ден.

Oнлајн курс: Simple French Grammar со ниво по избор + Е-сертификат

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.09.2021 до 27.12.2023
  • Курсот се изведува online на англиски јазик
  • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
  • Во полето Voucher code потребно е да го внесете кодот на купонот
  • По завршувањето на курсот добивате e-сертификат
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
  • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

This Simple French Grammar - Part I course is designed for professionals who want to thrive in their profession. The Simple French Grammar - Part I course covers all the essential skills and knowledge needed to become specialized in this sector. You will learn real-life knowledge and expertise from the industry experts and practitioners from this Simple French Grammar - Part I  course. The Simple French Grammar - Part I course starts with the basic knowledge of Simple French Grammar - Part I and gradually shares expertise knowledge. In this course, you will get a complete idea of Simple French Grammar - Part I with key concepts, strategies regarding use of it, and in-depth knowledge. The Simple French Grammar - Part I course is completely an online course. You can access this course from any part of the world with just a smart device and the internet.

This Simple French Grammar II course is designed for professionals who want to thrive in their profession. The Simple French Grammar II course covers all the essential skills and knowledge needed to become specialized in this sector. You will learn real-life knowledge and expertise from the industry experts and practitioners from this Simple French Grammar II  course. The Simple French Grammar II course starts with the basic knowledge of Simple French Grammar II and gradually shares expertise knowledge. In this course, you will get a complete idea of Simple French Grammar II with key concepts, strategies regarding use of it and in-depth knowledge. The Simple French Grammar II course is completely an online course. You can access this course from any part of the world with just a smart device and the internet.

Подетално за програмата на секој курс прочитајте на следниве линкови Simple French Grammar (Part I)Simple French Grammar (Part II)

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.