46% попуст на перење и пеглање на алишта (панталони, кошули, јакни, џемпери) + бесплатно превземање и враќање на алиштата за над 3кг во Fresh Laundry Service - сервис за перење и пеглање во вредност од 650 ден. по цена од 350 ден.

Вредност

650 ден.

Попуст

46%

Заштеда

300 ден.

Купени: 6

 • Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  ‭077635735‬, 078909921‬

  info.freshlaundryservice@gmail.com

Добивате

Перење и пеглање на 1 кг. алишта (панталони, кошули, јакни, џемпери итн.)

+Во понудата е вклучено бесплатно превземање и достава на производите над 3кг.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2019 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација!
 • Во понудата е вклучено бесплатно превземање и достава на производите над 3кг.
 • Доколку вредноста на услугата ја надминува вкупната вредност на купените ваучери, разликата се доплаќа во Fresh Laundry Service
 • Можете да комбинирате повеќе ваучери за перење и пеглање на повеќе производи или доколку услугата е со повисока вредност.

Опис

“Fresh” - сервисот за перење и пеглање е нова компанија на македонскиот пазар која работи според светски стандарди и единствена компанија во Македонија кога ги зема вашите валкани алишта од Вашата адреса и Ви ги доставува алиштата чисти, испеглани и здиплени. За сите Ваши потреби за водено перење и пеглање можеме да Ви понудиме квалитетни, брзи и конкурентни услуги од превземањето до доставата.  

Ние сме професионалци во перење и пеглање, секогаш сме во тек со најновите технологии, методи за чистење и решенија за справување со дамки или деликатни ткаенини. Ние ги одржуваме највисоките стандарди за бизнис интегритет, следејќи ги локалните и националните прописи и правилата за безбедност на животната средина. Поседуваме повеќе професионални машини за перење и финиширање на разни материјали,  а Вашите алишта исклучиво се третираат од страна на професионалци со долгогодишно искуство во оваа област и сме во можност да одговориме на сите Ваши барања со висок квалитет и НАЈДОБРА цена.

За Вашите специфични потреби, посебен акцент се става на дезинфекција на материјалите со употреба на специјални детергенти / хемикалии од германско производство, кои не го оштетуваат материјалот, како и спакувана и заштитена достава.

Перењето и пеглањето го извршува обучен персонал со долгогодишно искуство, а цената се пресметува по килограм или по парче.  Водечко мото во нашата работа е исполнување одредена нарачка навремено (48часа прием/достава) со извонредност во квалитет! 

Дозволете ни да Ви ги демонстрираме нашите услуги.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.