53 ја следат оваа компанија


Fresh Life Кутија за храна

190 ден.

140 ден.

Опис

Fresh Life Кутија за храна

 • Изработена од висококвалитетна пластика за храна
 • Пластика без мириси
 • 3 мали делови и еден голем
 • Не протекува
 • Големина: 15cm x 14.5cm x 8.5cm
 •  Погодно да однесете храна со вас на работа, на патување или на пикник
 •  Еколошки, ергономски и убав дизајн
 • Лажица и вилушка не се вклучени
 • Боја достапна во зависност од колиличините

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.