Најпопуларниот третман за совршено сјајна и негувана коса! 34% попуст на нано третман на коса + фенирање во Фризерско студио К во вредност од 1500 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

34%

Заштеда

510 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • ул. Пиринска бр. 45 (до кафе Бастион)

  Одведи ме таму

  02 3223 595; 078 226 448

Добивате

OLAPEX третман за ревитализација на косата (40 мин.)

Третманот се изведува во три чекори

 • Чекор 1 OLAPLEX Bond Multiplier – база која се втријува низ целата коса или пак во процесот на бојадисување на косата
 • Чекор 2 OLAPLEX Bond Perfector – маска која се втријува низ целата површина и се загрева да остане (20 мин)
 • Чекор 3 OLAPLEX Hair Perfector – измазнувач кој може да се користи и во домашни усови еднаш неделно кај многу оштетена коса

* Третманот може да се изведе во тек на фарбање на косата или самостојно
* Дава инстант одлични резултати кај фарбана, бланширана и многу сува коса со испукани врвови

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2022 до 04.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Нано третманот се прави со ArganOil продуктите и иновативниот апарат кој преку нано технологијата ја негуваат косата, го хранат и хидрираат влакното. После овој третман добивате совршено мека, сјајна и нежна коса. 

При изведување на третманот се користат:

 • Argan Oil третманско масло за нега на коса
 • Argan Oil шампон за нега на коса
 • Argan Oil маска за длабинска регенерација
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.