41 ја следат оваа компанија


- 21%

Сет од два фудбалски гола со две топки 56 x 30 x 43cm

1000 ден.

790 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000628
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Фудбалски гол на расклопување, изработен од пластика. Идеален за мал фудбал.

Сетот содржи:

 • Два гола со димензии: 56 x 30 x 43cm
 • Две мали топчиња со дијаметар од 8cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.