53% попуст на изнајмување на фудбалски терен за Сабота и Недела (50 мин.) во спортскиот клуб МТП во вредност од 1500 ден. по цена од 700 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

53%

Заштеда

800 ден.

Купени: 1

Добивате

Изнајмување на фудбалски терен

 • Времетраење од 50 минути
 • Достапни термини: Сабота и Недела
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2019 до 30.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на тел. 078/ 398 767
 • Лимит: 1 лице може да купи максимум 2 купони
 • Ограничени количини!
 • Доколку откажувате веќе закажан термин, потребно е да го сторите тоа 24ч. однапред

Опис

MTP Sports Club се наоѓа на ул. Варшавска, во самиот училешен двор на Гимназијата Горги Димитров и располага со комплетно ново отворенo фудбалско игралиште за мал фудбал на вештачка трева.

Фудбалското игралиште е направено според сите пропозиции на УЕФА стандардите и располагаме со лиценцирани тренери кои ја водат фудбалската академија на MTP Sports Club!

Најатрактивните термини за играње сеуште Ви стојат на располагање и се надеваме дека ќе ја искористите оваа промотивна зделка на Grouper да не посетите и да се уверите во нашите спортски квалитети!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.