69% попуст на 6 месечен онлајн курс за деловен англиски јазик + 2 месеци гратис + сертификат од Funmedia во вредност од 3689 ден. (58 еур) по цена од 1116 ден. (18 еур)

Вредност

3596 ден.

Попуст

69%

Заштеда

2480 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

 • 6 месечен онлајн курс за англиски јазик за три нивоа + 2 месеци гратис (вкупно 8 месеци)
 • Сертификат

*Курсот е достапен во три нивоа кои се вклучени во цената

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.05.2019 до 30.09.2019
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот дозволува пристап на платформата во времетраење од 8 месеци од денот на активирање на курсот.
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на Funmedia
 • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК и внесете го вашиот код за активација во полето “Enter discount code”.

Опис

Англискиот јазик е универзален јазик кој се употребува насекаде низ светот!

Овој курс содржи:

 • 48 секции посветени на граматика
 • 48 диалози
 • 42 лекции со слики
 • 6 видеа
 • 6 панорами

Овас е комплетен курс преку кој ќе научите деловен англиски јазик со интерактивни и иновативни методи. Курсот е дизајниран да ги задоволи потребите на ученици на различни нивоа, за да биде прилагоден и за почетници и за луѓе кои сакаат да си го подобрат својот англиски.

Со овој курс ќе ги имате следниве придобивки:

 • Ќе имате можност да правите вежби за вокабулар, слушање, конверзација, пишување, граматика и изговор.
 • Ќе имате и многу забава преку мултимедијалните компоненти на курсот како: игри, филмови, песни и лекции со слики.
 • Ќе учите од професионалци на кои англискиот им е мајчин јазик се со цел да имате одличен изговор.
 • Вие индивидуално одлучувате кога, колку брзо и каде ќе учите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.