69% попуст на 6 месечен онлајн курс за деловен англиски јазик + 2 месеци гратис + сертификат од Funmedia во вредност од 3689 ден. (58 еур) по цена од 1116 ден. (18 еур)

Вредност

3596 ден.

Попуст

69%

Заштеда

2480 ден.

Преостанато време

Купени: 5

Добивате

 • 6 месечен онлајн курс за англиски јазик за три нивоа + 2 месеци гратис (вкупно 8 месеци)
 • Сертификат

*Курсот е достапен во три нивоа кои се вклучени во цената

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2020 до 15.03.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот дозволува пристап на платформата во времетраење од 8 месеци од денот на активирање на курсот.
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на Funmedia
 • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК и внесете го вашиот код за активација во полето “Enter discount code”.

Опис

Англискиот јазик е универзален јазик кој се употребува насекаде низ светот!

Овој курс содржи:

 • 48 секции посветени на граматика
 • 48 диалози
 • 42 лекции со слики
 • 6 видеа
 • 6 панорами

Овас е комплетен курс преку кој ќе научите деловен англиски јазик со интерактивни и иновативни методи. Курсот е дизајниран да ги задоволи потребите на ученици на различни нивоа, за да биде прилагоден и за почетници и за луѓе кои сакаат да си го подобрат својот англиски.

Со овој курс ќе ги имате следниве придобивки:

 • Ќе имате можност да правите вежби за вокабулар, слушање, конверзација, пишување, граматика и изговор.
 • Ќе имате и многу забава преку мултимедијалните компоненти на курсот како: игри, филмови, песни и лекции со слики.
 • Ќе учите од професионалци на кои англискиот им е мајчин јазик се со цел да имате одличен изговор.
 • Вие индивидуално одлучувате кога, колку брзо и каде ќе учите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.