Научете италијански јазик! 69% попуст на 6 месечен онлајн курс за италијански јазик за три нивоа + 2 месеци гратис + сертификат од Funmedia во вредност од 3596 ден. (58 еур) по цена од 1116 ден. (18 еур)

Цена

1116 ден.

Вредност

3596 ден.

Попуст

69%

Заштеда

2480 ден.

Преостанато време

Купени: 9

Добивате

6 месечен онлајн курс за италијански јазик за три нивоа + 2 месеци гратис + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2020 до 18.07.2023
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот дозволува пристап на платформата во времетраење од 8 месеци од денот на активирање на курсот.
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на Funmedia
 • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК и внесете го вашиот код за активација во полето “Enter discount code”.

Опис

Италијанскиот јазик го користат околун 80-125 милиони луѓе. Освен во Италија јазикот се збори во Сан Марино, Ватикан, Швајцарија, Коста Рика, Малта и поранешни италијански колонии.

Овој курс е комплетен курс преку кој ќе научите италијански јазик со интерактивни и иновативни методи. Курсот е дизајниран да ги задоволи потребите на учениците на различни нивоа, за да биде прилагоден и за почетници и за луѓе кои сакаат да си го подобрат својот италијански.

Во курсот се опфатени повеќе од 450 интерактивни вежби што значи 320 часа учење! Одговорите на вежбите се проверени автоматски. Може да вежбате граматика, вокабулар, вежби со слушање и изговор.

Со овој курс ќе ги имате следниве придобивки:

 • Ќе имате можност да правите вежби за вокабулар, слушање, конверзација, пишување, граматика и изговор.
 • Ќе имате и многу забава преку мултимедијалните компоненти на курсот како: игри, филмови, песни и лекции со слики.
 • Ќе учите од професионалци на кои италијанскиот им е мајчин јазик се со цел да имате одличен изговор.
 • Вие индивидуално одлучувате кога, колку брзо и каде ќе учите.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

jetailjazi

Kuponot ne funkcjonira!

Член на Grouper од: 02-12-2017

sandra

Здраво, Ве молиме пишете ни на маил: [email protected] каде наидувате на проблем со цел да Ви помогнеме при активација на курсот.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.