Научете нова и корисна вештина! 92% попуст на 12 месечен онлајн курс Typefast123 за брзо пишување (Speed Typing) + сертификат од Funmedia во вредност од 6138 ден. (99 еур) по цена од 496 ден. (8 еур)

Цена

496 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

92%

Заштеда

5642 ден.

Преостанато време

Добивате

6 месечен онлајн курс Typefast123 за брзо пишување (Speed Typing) + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.03.2020 до 30.06.2020
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • За успешно завршен курс се добива сертификат
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper 
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Курсот дозволува пристап на платформата во времетраење од 6 месеци од денот на активирање на курсот.
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на Funmedia
 • За да се регистрирате на платформата кликнете на следниов ЛИНК и внесете го вашиот код за активација во полето “Enter discount code”.

Опис

Способноста да пишувате брзо на компјутерските тастатури претставува зголемена ефикасност и заштедува време особено во професионалниот живот. Брзината на пишување не зависи само од правилната поставеност на прстите на рацете на тастатурата, мануелната способност и фокусот, туку и од релкасираноста на телото и ергономските карактеристики на работното место.

Овој курс е интерактивен и мултимедијален курс за fast touch typing. За учењето да биде уште позабавно, курсот нуди и забавни едукативни игри и вежби.

Можете да учите според од било каде во било кое време. Се што ви е потребно е интернет конекција. Исто така материјалите се достапни во pdf форма кои може да се преземат доколку скаате да учите off line.

Курсот Typefast123 се состои од:

 • Видео материјали со специјални ефекти
 • Напредна апликација за одредување и мерење на брзината на пишување
 • Графичка репрезентација на правилна поставеност на прститекога ја користите тастатурата
 • Голем број на вежби со елементи на гемификација
 • Оддел за ранкирање каде што можете да го споредите вашиот прогрес со прогресот на другите
 • Практични совети за естетиката на на пишаниот збор

За полесна навигација низ платформата, курсот е поделен во 10 чептери. Секои од нив се содржат од 9 делови: филм, теоретски дел претставен во лесна форма, вежби за намалување на грешките при пишување, едукативни игри, тест за проверка на прогресот во брзината на пишување и резиме на информациите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.