Oдмор во Фурка (Халкидики) за Август! 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Dinira + опција за автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Фурка (Халкидики) за Август! 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Dinira + опција за автобуски превоз

Цена

22,816 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

25,351 ден.

Попуст

10%

Заштеда

2,535 ден.

 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада) 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

7 ноќевања за термин по избор во Villa Dinira во Фурка (Халкидики) + опција автобуски превоз

 • Студио за 3 лица (06.08-13.08.2017), цена: 22 816 ден.(368 еур)
 • Студио за 3 лица (13.08-20.08.2017), цена: 22 816 ден.(368 еур)
 • Студио за 3 лица (20.08-27.08.2017), цена: 20 708 ден.(334 еур)
 • Студио за 3 лица (27.08-03.09.2017), цена: 18 042 ден.(291 еур)

*Цената се однесува на наем на целото сместување

*Во цената е вклучено користење на клима уред (каде што е достапен)

Можност за превоз:

 • Превоз за дете до 12 год., цена: 1550 ден.(25 еур)
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден.(35 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2017 до 31.08.2017
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Неколку дена пред поаѓање ќе ви биде испратен линк на Вашата email адреса за потпишување на договор за патување. 
 • Задолжително патничко осигурување
 • Ограничени количини!

Опис

Villa Dinira е убав објект лоциран на првата улица која поминува покрај брегот на Фурка. Оваа вила препознатлива по белата фасада и големите балкони, ги надополнува четирите трокреветни студиа со ориентација кон морето. Во својот состав истите располагаат со сите потребни содржини: мебел, ТВ, клима уред, тоалет, мини-кујна... Близината до градската плажа, како и до останатите објекти: ресторани и супермаркети, ја издвојуваат како одличен објект за одмор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ