9 ја следат оваа компанија


- 72%

Фустан Раина/2 - Црн фустан со геометриски детали

3590 ден.

990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Фустан Раина/2 - Црн фустан со геометриски детали

Големини

 • 36
 • 38
 • 40
 • 42
 • 44
 • 46
 • 48
 • 50

Детали за испорака

Испорака

 • Испораката на сите нивни производи изнесува 135 ден.
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 071210200
 • Види ја продавницата на "ASTIBO" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Доколку ви требаат дополнителни информации при избор на соодветен број, препорачуваме да ја погледнете табелата со мерки ТУКА 

За компанијата

Модната куќа „Астибо Бејзик“ е успешен фамилијарен бизнис, кој се базира на 30 годишното искуство во полето на текстилната индустрија на фамилијата Саневи. Поминувајќи низ неколку фази на развој, Астибо Бејзик денес е добро позната компанија.

Производите на АСТИБО БЕЈЗИК се направени по единствен и исклучително квалитетен дизајн. Именувани по препознатливиот бренд „АСТИБО“ - трговска марка заштитена на интернационално ниво од Женевската Конвенција. Производите на АСТИБО БЕЈЗИК се пласираат на домашниот Македонски пазар, но и на пазарите на поранешните Југословенски републики: Словенија, Хрватска, Босна и Херцеговина, Косово, Албанија и од неодамна Србија, Црна Гора и Австралија.

Развојната стратегија на модната куќа Беас-с цели на константно освојување на пазарот со соработка со агенти кои ја претставуваат АСТИБО БЕЈЗИК во Русија, Белорусија, Украина и Германија. За да го постигнеме сето ова, беше имплементирана технолошка иновација како CAD/CAM, вработуваме високо-квалитетни, квалификувани експерти и консултанти во полето на текстилната индустрија со цел да ги постигнеме ISO стандардите како трајна цел на бизнис стратегијата

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.