5 ја следат оваа компанија


img

- 15%

Фустан со цветови

1299 ден.

1099 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

  • Должина на должина: 88 см
  • Големина на примерокот: 36 / С / 1
  • Димензии на моделот:  Должина: 1,73, градите: 89, половината: 64, колковите: 92

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.