12 ја следат оваа компанија


Фустан со кратки ракави

899 ден.

699 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

  • Должина: 109 см
  • Големина на примерокот: 36 / С / 1
  • Димензии на моделот:  Должина: 1,73, гради: 89, половина: 64, колкови: 92

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Само во MYMODA можете да најдете најмодерна и најквалитетна женска облека. Бидете во тренд и купувајте online.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.