6 ја следат оваа компанија


- 30%

Детско фустанче

650 ден.

455 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

309565

Опис

Фустанче 

Квалитетен материјал

Антибактериски и Антиалергиски

Made in Turkey

Големина 5,6,7,8 Години

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Детакидс е компанија која работи под капата на Детатекс со долгогодишно искуство работа со текстил и се занимава со трговија на повеќе видови текстил како што е и бебешка и детска облека од исклучиво Турско производство, нашата цел е да понудиме квалитетна и евтина детска облека.

Нашите производи се направени од квалитетен Турски памук и истите се антибактериски и анти алергиски.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.