3 ја следат оваа компанија


62% попуст на универзална модернa и функционалнa футролa GEARMAX 9,7 со боја по избор од Нитро Компјутери

450 ден.

169 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Универзална модернa и функционалнa футролa GEARMAX 9,7" со боја по избор:

 • Розева
 • Светло сина

Опис

Функционални GEARMAX футроли за документи, таблет, мобилен телефон или било кој друг уред со големина до 9,7" (24,6 цм).

 • Ги собира и најголемиот број на 10" уреди (најдобро е да се провери во продавницата).
 • Просторни во внатрешниот дел.
 • Две прегради од коишто втората се затвора со дополнителен внатрешен патент, за скапите и доверливите работи. 
 • Вграден сунѓер во надворешните ѕидови за амортизација и заштита на уредите при падови или удар.
 • Може да се користат како несесар за важни работи или футрола за документи.
 • Користени се квалитетни материјали со врвен квалитет на производството и сертификати CE, RoHS и CQGC.
 • Привлечен модерен дизајн за кул изглед секаде каде што ќе се појавите и Ваше лично задоволство. 
 • Идеални за подарок.

GEARMAX ги оживува Вашите идеи!

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 15.08.2019 до 29.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
 • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.