Бидете препознатливи и уникатни со гравирана футрола! Купон од 99 ден. со кој добивате 20% попуст на целиот асортиман на футроли + гратис гравирање на футролата од Ledikom

Преостанато време

 • ул. Цветан Димов бб

  Одведи ме таму

  072 677 677, 02 2640 046

  info@ledikom.mk

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 20% попуст на целиот асортиман на футроли + гратис гравирање на футролата од Ledikom

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2019 до 09.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Ледиком
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Бидете дел од најголемата продавница за мобилни телефони во Македонија и споделете ги искуствата со пријателите!!

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Ledikom". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Ledikom" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.