50 ја следат оваа компанија


Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 350 x 250 mm
  • 12 светлосни ефекти
  • Материјал: Антилоп
  • Дебелина: 4 mm
  • Боја: Црна

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.