12% попуст на гејминг слушалки од Рувекс во модел по избор

1100 ден.

968 ден.

Опција е задолжително поле!

Купени:

1
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

1. GH-1646 JAGUAR

 • Големина на драјвер (mm) 50
 • Фреквенција 20Hz - 20kHz
 • Отпорност(Ω) 32
 • Чуствителност 104 dB ± 3dB
 • Димензии на микрофон 6mm x 5mm
 • Отпорност на микрофон (Ω) 2200
 • Чуствителност на микрофон -42 dB ± 3dB
 • Боја: Црна / Црвена
 • Интерфејс 3,5 mm + USB
 • Должина на кабел (cm) 230
 • Материјал: Пластика / Вештачка кожа

HEADSET GH-1643 COUGAR

 • Големина на драјвер (mm) 50
 • Фреквенција 20Hz - 20kHz
 • Отпорност(Ω) 32
 • Чуствителност 95 dB ± 3dB
 • Димензии на микрофон 6mm x 5mm
 • Отпорност на микрофон (Ω) 2200
 • Чуствителност на микрофон -38 dB ± 3dB
 • Боја: Црна / Црвена
 • Интерфејс 3,5 mm + USB
 • Должина на кабел (cm) 220
 • Материјал: Пластика / Вештачка кожа

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купонот можете да го искористите до 28.03.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.