Незаборавно СПА искуство! До 59% попуст на релакс пакет по избор: користење на спа, спа или џакузи + масажа по избор, анти стрес масажа + пилинг или масажа на раце, лице и врат + користење на џакузи во Garden Spa Boutique Hotel

РАСПРОДАДЕНО

Незаборавно СПА искуство! До 59% попуст на релакс пакет по избор: користење на спа, спа или џакузи + масажа по избор, анти стрес масажа + пилинг или масажа на раце, лице и врат + користење на џакузи во Garden Spa Boutique Hotel

Цена

449 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

25%

Заштеда

151 ден.

Купени : 55

 • ул. Леринска бр.2 1000 Скопје, Македонија

 • 02 6092 191, 078 286 406

 • info@gardenspa.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува релакс пакет по избор:

 • Користење на СПА центар (2 часа), цена: 600 ден. 449 ден.
 • Релакс масажа + користење на СПА центар (90 мин.), цена: 2000 ден. 990 ден.
 • Релакс масажа + користење на џакузи (до 1 час), цена: 1500 ден. 750 ден.
 • Анти стрес масажа + пилинг на цело тело со морска сол од Мртво море, цена: 2200 ден. 899 ден.
 • Масажа на раце, лице и врат + користење на џакузи (до 1 час), цена: 1600 ден. 690 ден.

* Секој корисник добива бањарка и пешкир
* Спа центарот содржи финска сауна, турска и парна бања, џакузи и топли кревети


Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.07.2017 до 31.08.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За користење на СПА центарот потребни се минимум две лица
 • Лицето кое ја врши масажата е на одмор од 01.08 - 20.08.2017 

Опис

Искористете ја оваа можност и размазете го вашето тело и сетила.
На само чекор од вас а надвор од урбаниот хаос се наоѓа одговорот на вашата желба за релаксација и одмор. Хотел Гарден Спа.

Спа центарот содржи финска сауна, турска и парна бања, џакузи и топли кревети.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ