Тим билдинг кампања: #ЗајакниГоТимот со Garden Spa Boutique! До 50% попуст на релакс пакет по избор: користење на СПА центар (до 2 часа) или кинеска традиционална масажа + СПА

РАСПРОДАДЕНО

Тим билдинг кампања: #ЗајакниГоТимот со Garden Spa Boutique! До 50% попуст на релакс пакет по избор: користење на СПА центар (до 2 часа) или кинеска традиционална масажа + СПА

Цена

560 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

30%

Заштеда

240 ден.

Купени : 22

 • ул. Леринска бр.2 1000 Скопје, Македонија

 • 02 6092 191, 078 286 406

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Тимска активност> Релакс пакет во Garden Spa

Вклучено:

 • Kористење на СПА центар (до 2 часа), цена: 800 ден. 560 ден.
 • Кинеска традиционална (масажа на глава, лице, врат и деколте) + користење на СПА центар (до 2 часа) , цена: 2100 ден. 999 ден.

* Со купонот добивате бањарка и пешкир

* Спа центарот содржи финска сауна, турска и парна бања, џакузи и топли кревети

Број на членови: минимум 4 (4 купони)
Стимулира: релакс и задоволство


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.08.2018 до 31.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи за минимум 4 лица

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на [email protected]
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на [email protected]
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Оваа зделка е дел од кампањата #ЗајакниГоТимот.

Прочитај повеќе за кампањата во блог постот.

---------------------------------------------------------------------

Искористете ја оваа можност и размазете го вашето тело и сетила. На само чекор од вас а надвор од урбаниот хаос се наоѓа одговорот на вашата желба за релаксација и одмор. Хотел Гарден Спа.

Џакузито е совршено место за ментална и физичка релаксација со вашето семејство и пријатели.

Силната хидро-масажа во нашето џакузи ќе ви помогне да се релаксираат вашите мускули. Топлата вода и хидро-масажата ги шират крвните садови со што се зголемува температурата на телото и да се подобрува циркулацијата на крвта.

ПРИДОБИВКИ НА МАСАЖАТА

Грижата за вашето тело треба да биде на врвот на вашите приоритети. Со додавање на терапевтска масажа во вашата секојдневна рутина, ќе се чувствувате, изгледате и едноставно ќе бидете повитални исполнети со позитивна енергија. Всушност, со самото ослободување на стресот ја подобрувате вашата виталност и психичка состојба.

Доколку сте во потрага за ослободување од стрес, масажата на нашата велнес програма, може да биде моќен сојузник во борбата со дневните притисоци и анксиозност. Во прилог за намалување на стресот, со тек на терапевтската масажа може да се намали болката, да се зголеми нивото на енергија и подобрат целокупните физички и ментални перформанси. Нашите искусни, професионални терапевти, ќе се погрижат за решавање на вашите здравствени потреби.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ