Освежете го изгледот на лицето! 50% попуст на вински третман на лице со козметичката линија ESENSA MEDITERANA во "Garden Spa Boutique Hotel" во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Освежете го изгледот на лицето! 50% попуст на вински третман на лице со козметичката линија ESENSA MEDITERANA во "Garden Spa Boutique Hotel" во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

  • ул. Леринска бр.2 1000 Скопје, Македонија

  • 02 6092 191, 078 286 406

  • [email protected]

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 00:00 - 00:00 Саб-Нед: 00:00 - 00:00

Добивате

Освежувачки, вински третман на лице со козметичката линија ESENSA MEDITERANA


Услови

  • Купонот може да се искористи од 24.01.2016 до 09.03.2016
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • За оптимални резултати се препорачуваат 4 – 6 третмани

Опис

Искористете ја оваа можност и размазете го вашето лице. На само чекор од вас а надвор од урбаниот хаос се наоѓа одговорот на вашата желба за релаксација и одмор. Хотел Гарден Спа.

Со овој купон добивате длабинско чистење на лицето со винската колекција од Еsensa козметичката линија, што вклучува: тоник за длабинско чистење на кожата на лице, врат и деколте, пилинг крема за отстранување на мртвите клетки од кожата и нејзино дополнително чистење, Peel Off ревитализирачка маска на лице и масажа на лице, врат и деколте со хидратантна крема која има докажано својство на хидратација.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ