53 ја следат оваа компанија


GARDENA Адаптер за чешма

790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Приклучокот за чешма за внатрешни славини
  • Едноставно за користење
  • Не е погоден за грејачи на вода без притисок или со низок притисок
  • Адаптерот е компатибилен со сите конвенционални славини со M 24 x 1 женски или M 22 x 1 машки навој

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.