53 ја следат оваа компанија


GARDENA Црево 18m (1/2″) 13mm

1190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Должина на црево: 18 m
  • Дијаметар на црево: 13 mm
  • Притисток : 22 бари

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.