55 ја следат оваа компанија


Опис

Карактеристики на производот:

  • Должина на црево: 20м
  • Дијаметар на црево: 13мм

Максимален капацитет во зависност од цревото:

  • 40м 13мм 1/2“ ;
  • 30м 15мм 5/8“ ;
  • 25m 19mm 3/4”

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.