53 ја следат оваа компанија


- 25%

GARDENA Дигитален тајмер за вода

4000 ден.

2990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Батерија : 9V
  • Притисок: 0.5 – 12 bar
  • Спојки: 26.5mm (3/4) 33.3 mm (G1
  • Времетраење на наводнување: 1 sec – 99 min
  • Фреквенција на наводнување : 4/6/8/12/24/48/72 h
  • Производител Gardena
  • Земја на потекло Германија

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.