53 ја следат оваа компанија


GARDENA Електричен тример за жива ограда EasyCut 450/50 + 1 година гаранција

5490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќ 450 W
  • Ширина на заб 18 mm
  • Должина на ножот 50 сm
  • Тежина 2.7 kg
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.