46 ја следат оваа компанија


- 20%

GARDENA Електричен тример за жива ограда EasyCut 420/45 + 1 година гаранција

5500 ден.

4390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 420 W
 • Должина на ножот: 450 mm
 • Ширина на заби: 18 mm
 • Тежина: 2,68 kg
 • Гаранција: 1 година
 • Производител: Gardena
 • Земја на потекло: Германија

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.