53 ја следат оваа компанија


- 22%

GARDENA Прскалка за црево

500 ден.

390 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Идеално за чистење на интензивни дамки и наводнување
  • Тврд млаз
  • Заштита од мраз
  • Производител: Gardena
  • Земја на потекло: Германија

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.