53 ја следат оваа компанија


GARDENA Сет црево со пиштол

2290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Сет за црево со пиштол
  • Должина на црево: 10 m
  • Дијаметар на црево: 9 mm

Сетот содржи:

  • 1 x прскалка за наводнување
  • 1 x стоп за вода
  • 1 x причлучок за црево
  • 1 x адаптер

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.