53 ја следат оваа компанија


- 24%

GARDENA Сет за црево

1300 ден.

990 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Сет за црево
 • За славини со навој:  33.3 mm (G1”) ; 26.5 mm (G3/4”)
 • За црева: 13 mm (1/2”) ; 15 mm (5/8”)

Сетот содржи:

 • 1 x млазница за чистење
 • 1 x стоп за вода
 • 1 x приклучок за црево
 • 1 x приклучок за чешма
 • 1 x адаптер

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.