53 ја следат оваа компанија


GARDENA Систем за наводнување до 36 саксии

5590 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Наменето за 36 растенија во саксии
  • Капка по капка систем со 12 излези
  • Воден тек 0,001 л / час
  • Нисконапонски трансформатор управуван од електрична мрежа
  • За внатрешна и надворешна употреба

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.