53 ја следат оваа компанија


GARDENA Систем за наводнување до 5 саксии

1090 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • 1 x главна единица 1000
  • 1 x конекција на конецното црево 917
  • 10 m
  • цевки 5 х Цевки 4,6 мм 3/16 ”
  • 5x Т-спојка 4,6 mm 3/16 ”
  • 1 x крајна капа 4.6 mm 3/16 “
  • 5 x Прилагодлив дифузер за капење за крајни цевки 0 -10l / h

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.