98% попуст на оnline курс за Gardening And Horticulture од Health & Fitness во вредност од 30 008 ден. (484 €) по цена од 712 ден. (11 €)

Цена

712 ден.

Вредност

30008 ден.

Попуст

98%

Заштеда

29296 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Онлајн курс за Gardening And Horticulture

 • Пристап: цела година
 • Времетраење: 9 часa, 22 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2022 до 25.12.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и  oчекувајте маил за потврда од Health & Fitness
 • По добиената потврда најавете се на копчето LOGIN, во горниот десен агол
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Enhance your professional skills to a whole new level with the best-selling and award-winning Gardening & Horticulture course! Don’t waste time with poor quality training – study the Gardening & Horticulture and get an expertly-designed, great value training experience. Learn from industry professionals and quickly equip yourself with the specific knowledge and skills you need to excel in your chosen career through the Gardening & Horticulture online training course.

The Gardening & Horticulture online training course is accredited by the CPD and provides 09 points without the need for any further training. Students can expect to complete this Gardening & Horticulture training course in around 09 Hours. You’ll also get dedicated expert assistance from us to answer any queries you may have while studying our Gardening & Horticulture course.

The Gardening & Horticulture  course is broken down into several in-depth modules to provide you with the most convenient and rich learning experience possible. Upon successful completion of the Gardening & Horticulture course, you will receive an instant e-certificate as proof of the comprehensive skill development and competency. Add these amazing new skills to your resume and boost your employability by simply enrolling on this Gardening & Horticulture course. 

With this comprehensive Gardening & Horticultureyou can achieve your dreams and train for your ideal career. The Gardening & Horticulture provides students with an in-depth learning experience which you can work through at your own pace to enhance your professional development. The Gardening & Horticulture covers everything you need in order to progress in your chosen career.

Enrolling on the Gardening & Horticulture  will ensure that you land your dream career faster than you thought possible. Stand out from the crowd and train for the job you want with the Gardening & Horticulture program.

Key Topics to Be Covered

 • Plant Tissues & Cells: Structure and Function
 • The Basic Structure of a Flower
 • An Introduction to Plant Physiology
 • How do Plants Photosynthesise?
 • An Overview of Plant Nutrition
 • The Classification of Plants
 • Soil Composition & Testing Soil PH 
 • Organic Methods of Gardening
 • Pest Control, Weed Control & Plant Diseases

Learning Outcomes

 • Gain an in-depth understanding of the classification of plants and structure of flowers
 • Understand the process of photosynthesis and why it is so important for plants
 • Deepen your understanding of the composition of soil and learn how to test soil PH
 • Learn some organic methods of gardening and understand the benefits of organic gardening
 • Know how to maintain gardens, sports grounds and interior landscapes
 • Develop your knowledge of plant diseases and learn about pest and weed control
 • Deepen your understanding of plant nutrition and soil health
 • Learn step-by-step how to plant a tree and nurture it to full growth

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

За компанијата

Let your e-learning become a life changing experience with the health, therapy and fitness courses from the Academy for Health & Fitness.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.