12 ја следат оваа компанија


Garlic Max (100 гел капсули)

896 ден.

Шифра:

CV0305

Опис

Капсули со лук и магдонос Екстрактот од лук со магдонос е извор на бесконечно богатство на активни супстанции кои влијаат на целото тело. Лукот е добро позната билка која многу години наназад се користи скоро во секое домаќинство. Капсулите со лук можете да ги користите во секое време, бидејќи тие не предизвикуваат непријатен мирис. СОСТАВ 1000 мг Лук (500:1, еквивалент на 1000 мг свеж лук), 175 мг Лист од магдонос (10:1, еквивалент на 175 мг свеж лист од магдонос) ВНИМАНИЕ! Производите кои содржат лук мора да се земаат со многу вода или овошен сок. Доколку имате проблеми со згрутчувањето на крвта или планирате оперативен зафат, консултирајте се со Вашиот лекар пред да го земете производот. Лица алергични на лук или оние кои се осетливи на било која активна состојка на фамилијата Liliaceace треба да го избегнуваат овој производ. Доилките треба да знаат дека некои компоненти на лукот може да се екскретираат преку мајчиното млеко. Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.